300-as sorozatok

Magyar játékosok által dobott 300-as sorozatok.

Nők:

  1. Morcz Viktória
    1. 2009.03.07. – Budapest, Mamut – Csapatbajnoki forduló 20.-as pálya
  2. Dosztály Sarolta
    1. 2012.05.17. – Budapest, Sugár Bowling – Országos Bajnokság – 4-es pálya

Férfiak:

  1. Id. Bódis György
    1. 2011.05.22.  – Székesfehérvár, FiveX Bowling, I. Laurel Kupa – 9-es pálya
  2. Ifj. Bódis György
    1. 2010.12.19.  – Budapest, Extreme Bowling, Mesterek Tornája – 9-es pálya
    2. 2014.05.15. – Székesfehérvár, FIVEX Bowling, Laurel Kupa – 7-es pálya
  3. Farkas János
    1. 2011.05.06.  – Budapest, Sugár Bowling, Országos Bajnokság
    2. 2011.10.08. – Budapest, Acapulco Bowling, Magyar Csapatbajnokság, Szuperliga – 3-4-es pálya
  4. Holczer Tamás
    1. 2003.12.13.  – Budapest, Mamut – 21-es pálya – Mesterek Tornája
    2. 2004.05.29. – Budapest, Pólus – 19. pálya – Országos Bajnokság
  5. Kapronczay Gergely
    1. 2009.01.11. – Budapest, Mamut – Bajnoki forduló
    2. 2009.03.20. – Bécs, Florido Halle – Florido Cup
    3. 2010.06.05. – Székesfehérvár, FiveX – Válogató verseny 1.nap – 6-os pálya
    4. 2011.12.11. – Budapest, Acapulco – Mesterek Tornája – 3-as pálya
    5. 2011.12.18. – Érsekújvár, Szlovákia – Novozámocky Pohár – 3-4-es pálya
  6. Kiss Zoltán
    1. 2007.11.23. Budapest, Mamut – Betonplasztika 16-os pálya
  7. Kiss Zsolt
    1. 2007.03.15. Budapest, Pólus Center – Ifi selejtező – 12.-es pálya
  8. Lajtos Zoltán
    1. 2012.02.25. Budapest, Sugár Bowling – NB1-es forduló – 1-es pálya
  9. Luczek Bálint
    1. 2011.05.22.  – Székesfehérvár, FiveX Bowling, I. Laurel Kupa – 4-es pálya
  10. Magó András
    1. ? – Pozsony, Aupark, 7-8-as pályapár
  11. Orosz Máté
    1. 2011.05.08. – Budapest, Sugár Bowling, Országos Bajnokság –  7-es pálya
  12. Pisarski Erich
    1. 2011.03.05. – Pozsony, BNC – Bratislavsky Pohár
    2. 2014.09.14. – AMF Világkupa Selejtező döntő – Pearl Bowling 7-8-as pálya
    3. 2014.09.21. – Bajnoki forduló – Pearl Bowling 7-8-as pálya
  13. Rácz Csaba
    1. 2009.05.18. – Budapest, Mamut – Országos Bajnokság – 24-es pálya
    2. 2018.01.25.- Székesfehérvár Five-X – PIN’s Kupa – 6. pálya
  14. Skobrics Zoltán
    1. 2008.05.18. – Pozsony, Aupark – Perfect tour
    2. 2009.03.07. – Budapest, Strike – Budapest Open
    3. 2011.04.27. – Pozsony, BNC – Follow Me
    4. 2011.11.20. – Budapest, Acapulco – Szuperliga forduló 7-8-as pálya
    5. 2014.07.05. – Olomouc, Csehország – Czech Open
  15. Soltész István ifj.
    1. 2004.05.30. – Budapest, Pólus – Országos Bajnokság
  16. Szabó Tamás
    1. 2005.11.18. – Ljubljana, Slovenia – AMF World Cup
  17. Nagy Lajos
    1. 2016.09.11. Budapest, Acapulco – CSB 10. forduló 4. pálya
  18. Gyomai László
    1. 2017.10.07. – Budapest, Acapulco – Magyar Kupa Döntő Igazolt Selejtező – 7 pálya
  19. Sass Tamás
    1. 2018.02.04. – Székesfehérvár Five-X – CSB Osztályozó – 4. pálya