Friss HÍREK ACAPULCO OPEN 2015

2015. augusztus 24.
Kategória: Hírek

Acapulco OPEN 2015 Verseny a végéhez ért.
Az alábbi eredménnyel zártak a versenyzők!

(Összfa(hcpnélkül)-Összsor-Max-össz átlag)

1 Hegedűs Éva 3920-20-244-196,0
2. Németh Krisztián 3703-18-277-205,7
3. Tóth Mária 3972-20-255-198,6
4. Sass Tamás 3766- 20-255-188,3
5. Rácz Csaba 2976-16-222-186,0
6. Skobrics Zoltán 3058-16-236-191,1
7. Dosztály Sarolta 2733-15-235-182,2
8. Zsolnai Viktor 2744-15 -233-182,9
9. Luczek Bálint 3071-16-259-191,9
10. Dominik Mihály 2556-14-223-182,6
11. Fürbusz Ferenc 2517-14-208-179,8
12. Martin József 2450-14-247-175,0
13. Bódis György ifj. 2510-13-245-193,1
14. Szabó Tamás 2382-13-227-183,2
15. Nagy Lajos 2311-13-208-177,8
16. Ködmön Ildikó 2590-15-213-172,7
17. Tarnawa István 2127-12-233-177,3
18. Hevele Zoltán 2465-14-209-176,1
19. Szabó Nóra 2409-14-198-172,1
20. Selmeczi Zoltán 2177-12-226-181,4
21. Grebelny Viktor 2125-12-211-177,1
22. Ködmön Dávid 2100-12-213-175,0
23. Kühne Kata 2328-14-203-166,3
24. Füri Gábor 2074-12-197-172,8
25. Ficze Gábor 2073-12-221-172,8
26. Fajt Edit 1968-12-187-164,0
27. Zámbó Gábor 2023-12-200-168,6
28. Hegedűs Ferenc 2397-14-193-171,2
29. Borszéki Péter 2359-14-250-168,5
30. Dienes László 1980-12-208-165,0
31. Bódis György id. 2336-14-202-166,9
32. Ködmön Sándor 1979-12-204-164,9
33. Kapronczay Gergely 1108-6-222-184,7
34. Kónya Géza 1012-6-186-168,7
35. Solymosi László 1011-6-221-168,5
36. Pletyák Attila 999-6-218-166,5
37. Földházi József 978-6-184-163,0
38. Sándor Norbert 977-6-192-162,8
39. Birtalan Csaba 963-6-189-160,5
40. Szolnoki László 959-6-179-159,8
41. Tóth Ágnes 910-6-174-151,7
42. Horváth Nándor 947-6-202-157,8
43. Sallai Mátyás 947-6-185-157,8
44. Matics Emil Tibor id. 945-6-175-157,5
45. Horinka Éva 887-6-192-147,8
46. Radvánszki László 933-6-187-155,5
47. Dosztály Balázs 932-6-201-155,3
48. Farkas László 914-6-191-152,3
49. Paál László 914-6-189-152,3
50. Perczel Tamás 913-6-163-152,2
51. Balogh Kata 860-6-169-143,3
52. Radvánszki Zsolt 906-6-192-151,0
53. Bessenyei Barnabás 821- 6-155-136,8
54. Matics Emil György ifj. 833-6-179-138,8
55. Wéber Domonkos 831-6-149-138,5
56. Turcsik Arnold 785-6-152-130,8

A verseny legmagasabb sorát a férfik mezőnyében Németh Krisztián érte el 277 fa eredménnyel, a nők mezőnyében Tóth Mária érte el 255 fa eredménnyel!

Köszönjük Minden indulónak a részvételét!
Gratulálunk az eredményekhez!

Üdv

Válaszolj