Magyar Kupa 2. forduló – selejtező utáni eredmények

2013. november 30.
Kategória: Hírek

A Magyar kupa II. fordulója 2013. 11. 27.-én elkezdődött.

A szombati fordulókban szoros versenyek alakultak ki. Szinte ki-ki meccseket folytattak párok egymás ellen, amit kívülről is izgalmas volt követni.

Gratulálunk Németh Barbara  (Wallis) versenyzőtársunknak, az eddigi induló hölgyek mezőnyéből, a legjobb női átlag eredménnyel 9. helyen jutott be!

A legjobb 32 játékos között 9 hölgy alanyi jogon jutott be!

Gratulálunk Luczek Bálint (GLOW) versenyzőtársunknak, a szombati napon nyújtott legjobb eredményért, 215,8 fa átlaghoz!

A legmagasabb sor:

–          női indulóknál Németh Barbara (Wallis) 247 fa

–          férfi indulóknál ifj. Bódis György (Pin Devil’s) 262 fa

A csapat eredmények összesítésére és kihirdetésére a vasárnapi fordulót követően a 2013.12.03.-ig kerül sor.

Minden játékos és csapat megértését megköszönjük, egyúttal kérünk mindenkit, hogy a szervezők munkáját a jelenlétükkel támogassák első sorban!

2013.12.01. 10.00 órakor kezdődő – elődöntő – squadban indul az igazolt játékosok egyéni versenyében végzett 17-32 játékosa

  • 17           Pletyák Attila
  • 18           Hevele Zoltán
  • 19           Hegedűs Ferenc
  • 20           Rácz Csaba
  • 21           Szabó Nóra
  • 22           Kapronczayné Magdolna
  • 23           Lacsek Krisztián
  • 24           Dosztály Balázs
  • 25           Matics Emil Tibor id.
  • 26           Baranyai Róbert
  • 27           Szíjjártó Róbert
  • 28           Selmeczi Zoltán
  • 29           Bodolai Dorottya
  • 30           Hunyadi László
  • 31           Fürbusz Ferenc
  • 32           Sallai Dániel

2013.12.01. 13.00 órakor kezdődő – elődöntő – squadban indul az igazolt játékosok egyéni versenyében végzett   1-16 játékosa

  •  1            Németh Krisztián
  • 2             Luczek Bálint
  • 3             Lacsek László
  • 4             ifj. Bódis György
  • 5             Pisarski Erik
  • 6             Zsolnai Viktor
  • 7             Skobrics Zoltán
  • 8             Rusznyák Róbert
  • 9             Németh Barbara
  • 10           Lajtos Zoltán
  • 11           Tóth Mária
  • 12           Farkas B. Luminita
  • 13           Dosztály Sarolta
  • 14           Kapronczay Gergely
  • 15           Hegedűs Éva
  • 16           Nagy Lajos

Az elődöntőkben 6 sorozatot kell teljesíteni!

2013.12.01. 16.00 órakor kezdődő – döntő – squadban indul az igazolt játékosok egyéni versenyének elődöntőjében végzett 1-16 játékosa

A döntőben 4 sorozatot kell teljesíteni!

 

Köszönöm

Dienes László

Válaszolj