2015. Országos Bowling Bajnokság Egyéni Igazolt besorolású kategóriában VÉGEREDMÉNY

vasárnap, május 17, 2015 20:54
Kategóriája Hírek

Kedves Játékosok, Bowlingsport iránt érdeklődők!

2015. Országos Bowling Bajnokság Egyéni Igazolt besorolású kategóriában a következő eredménnyel zárult.

Hölgyek

  1. Dosztály Sarolta
  2. Tóth Mária

3, Hegedűs Éva

  1. Kühne Kata
  2. Szabó Nóra
  3. Morcz Viktória
  4. Hosszú Gabriella
  5. Győre Zsuzsa
  6. Fajt Edit
  7. Kapronczayné Magdolna
  8. Bodolai Dorottya

 

Férfiak

1 .Luczek Bálint

  1. Zsolnai Viktor
  2. Szabó Tamás
  3. Skobrics Zoltán
  4. Kiss Zoltán
  5. Farkas János
  6. Sass Tamás
  7. Kapronczay Gergely
  8. Radvánszki Zsolt
  9. Rácz Csaba
  10. Tarnawa István
  11. Hegedűs Ferenc
  12. Dosztály Balázs
  13. Hevele Zoltán
  14. Rusznyák Róbert ifj.
  15. Dienes László

 

Külön díjazott

Legmagasabb sor:

Hölgyek: Tóth Mária 244 fa

Férfiak: Hevele Zoltán 288 fa

 

Gratulálunk Mindenkinek!

Üdv

 

 

2015. Országos Bowling Bajnokság Egyéni Amatőr VÉGEREDMÉNY

szombat, május 16, 2015 17:06
Kategóriája Hírek

Kedves Játékosok, Bowlingsport iránt érdeklődők!
2015. Országos Bowling Bajnokság Egyéni Amatőr besorolású kategóriában a következő eredménnyel zárult.

Hölgyek
1. Fontana Vera
2. Ködmön Ildikó
3. Tóth Ágnes
4. Ábrók Andrea
5. Báló Icu
6. Kovács Ilona

Férfiak
1. Delea Edvárd
2. Horváth István
3. Danyi András
4. Ködmön Sándor
5. Bessenyey Barnabás
6. Harsányi Sándor
7. Tolnai Tibor
8. Dobos Gergely
9. Bajkai Géza
10. Szűcs Balázs

Külön díjazottak
Ifjúsági kategóriában: Bessenyey Barnabás
Legmagasabb sor:
Hölgyek: Ködmön Ildikó 223 fa
Férfiak: Dobos Gergely 233 fa

Gratulálunk Mindenkinek!
Üdv

2015. Országos Bowling Bajnokság Egyéni igazolt kategória Középdöntő információ

szombat, május 16, 2015 15:34
Kategóriája Hírek

Kedves Játékosok, Bowlingsport iránt érdeklődők!

Vasárnap záródik a 2015. Országos Bowling Bajnokság Egyéni igazolt kategóriában. Délelőtt a Középdöntők megrendezésére, délután az Elődöntők és a Döntők megrendezésére kerül sor.

Férfiak mezőnyében, a selejtezőket követően kialakult a tovább jutók sora.  A középdöntőben 10.00 órakor lép pályára a selejtezőben 9-24. helyezett, és 4 sort gurítnak a selejtezőben elért eredményeikhez.

A következő játékosokat kérjük, hogy 09.30 perckor jelenjenek meg a verseny helyszínin Bp X. kerület Bányató utca – Tavas utca ACAPULCO BOWLING KLUB

9    Németh Krisztián
10    Dienes László
11    Sallai Dániel
12    Hevele Zoltán
13    Dosztály Balázs
14    Skobrics Zoltán
15    Luczek Bálint
16    Kiss Zoltán
17    Tóth Zoltán
18    Borszéki Péter
19    Paál László
20    Pletyák Atilla
21    Rácz Csaba
22    Fürbusz Ferenc
23    Martin József
24    Hegedűs Ferenc

Férfiak mezőnyében a középdöntőben 12.15  órakor lép pályára 1-8. helyezett, és szintén 4 sort gurítnak a selejtezőben elért eredményükhöz, hogy kialakuljon a tovább jutó 16 férfi sorrendje.

A következő játékosokat kérjük, hogy 11.45 perckor jelenjenek meg a verseny helyszínin Bp X. kerület Bányató utca – Tavas utca ACAPULCO BOWLING KLUB

1    Szabó Tamás
2    Farkas János
3    Sass Tamás
4    Tarnawa István
5    Rusznyák Róbert ifj.
6    Zsolnai Viktor
7    Kapronczay Gergely
8    Radvánszki Zsolt

A Hölgyek mezőnyében a középdöntőben 12.15  órakor lép pályára 3-10. helyezett, és 4 sort gurítnak a selejtezőben elért eredményükhöz, hogy kialakuljon a tovább jutó 6 hölgy sorrendje, akikhez csatlakozik a selejtező 1-2. helyezettje.

A következő játékosokat kérjük, hogy 11.45 perckor jelenjenek meg a verseny helyszínin Bp X. kerület Bányató utca – Tavas utca ACAPULCO BOWLING KLUB

3    Szabó Nóra
4    Hegedűs Éva
5    Morcz Viktória
6    Kühne Kata
7    Fajt Edit
8    Győre Zsuzsa
9    Kapronczayné Magdolna
10    Hosszú Gabriella

Üdv